Temperature/pressure data logger EBI 12-TP237 | Type: EBI 12-TP237
Treść:
1
Numer produktu:
4691835
Informacje dot. produktu "Temperature/pressure data logger EBI 12-TP237 | Type: EBI 12-TP237"
| Baterii/akumulatora: | 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 120 g |
| Ciśnienie atmosferyczne: | 1 ... 4,000 mbar |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Maks. Ciśnienie powietrza: | 4000 mbar |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Min. Ciśnienie powietrza: | 1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6658 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Rozdzielczość ciśnienia powietrza: | 1 mbar |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Temperatura: | 0 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | EBI 12-TP237 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 48 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Ø: | 48 mm |