Typ testo 184 G1 początek zakresupomiarowego temperatury -20 °C koniec zakresupomiarowego temperatury 70 °C koniec zakresu pomiarowego wilgotności 100 pamięć 640000
Treść:
1
Numer produktu:
6285849
Informacje dot. produktu "Typ testo 184 G1 początek zakresupomiarowego temperatury -20 °C koniec zakresupomiarowego temperatury 70 °C koniec zakresu pomiarowego wilgotności 100 pamięć 640000"
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2450 |
|---|---|
| Ciężar: | 44 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 12 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Max. shock: | 27 g |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Min. shock: | 0 g |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05721846 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Resolution shock: | 0.1 g |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Shock: | 0 ... 27 g |
| Szerokość: | 40 mm |
| Temperatura: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | testo 184 G1 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 40 x 12 x 97 mm |
| Wysokość: | 97 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |