Taśmy grzewcze Seria KM-HT-201
Treść:
1
Numer produktu:
6281800
Informacje dot. produktu "Taśmy grzewcze Seria KM-HT-201"
Taśma grzewcza w izolacji silikonowej do 200 °C.
- Wodoodporna
- Bardzo elastyczna
- Łatwa do czyszczenia
- Odpowiednie do przemysłu żywności
- Bez przewodu ochronnego
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Grubość: | 3 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Moc znamionowa: | 60 W |
| Numer artykułu producenta: | 15100010 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość: | 12 mm |
| UNSPSC: | 40101815 |