Taśmy grzewcze Seria KM-HT-202
Treść:
1
Numer produktu:
6281803
Informacje dot. produktu "Taśmy grzewcze Seria KM-HT-202"
Taśma grzewcza w izolacji silikonowej do 200 °C.
- Wodoodporna
- Bardzo elastyczna
- Z metalowym oplotem (miedź) dla dobrego przekazywania ciepła
- Metalowy oplot jest mechanicznie i elektrycznie zabezpieczony (uziemiony)
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Grubość: | 4 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Moc znamionowa: | 60 W |
| Numer artykułu producenta: | 15200010 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość: | 13 mm |
| UNSPSC: | 40101815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC |