Tace na preparaty mikroskopowe, bez pokrywki
Treść:
1
Numer produktu:
9161260
Informacje dot. produktu "Tace na preparaty mikroskopowe, bez pokrywki"
Karton. Na preparaty przygotowane na szkiełkach podstawowych. Tace na preparaty o innych rozmiarach są dostępne na życzenie.
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
|---|---|
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 20 |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | 66 |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z zamknięciem: | Nie |