Foldery do przechowywania preparatów
Treść:
1
Numer produktu:
9161230
Informacje dot. produktu "Foldery do przechowywania preparatów"
Kartonowe. Dostępne z pokrywą lub bez niej. Do preparatów wykonanych na szkiełkach podstawowych.
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
|---|---|
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 20 |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | 51 |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z zamknięciem: | Nie |