Taboret typu siodło laboratoryjne, GMP
Treść:
1
Numer produktu:
9732223
Informacje dot. produktu "Taboret typu siodło laboratoryjne, GMP"
Dzięki ergonomicznej konstrukcji, krzesła robocze WERKSITZ zapewniają "dynamiczne siedzenie",
a jednocześnie stymulują właściwą postawę ciała w każdej pozycji. Ergonomiczne siedzisko i oparcia zapewniają korzystny rozkład nacisku i komfort. Wszystkie materiały nadają się do mycia i są odporne na środki dezynfekujące. Pozycje siedziska można łatwo regulować, za pomocą kilku szybkich ruchów. Element regulujący jest funkcjonalnie rozmieszczony i łatwy w użyciu. Chromowane wykończenie, regulacja wysokości poprzez kolumnę gazową, aluminiowa pięcioramienna podstawa z kółkami blokowanymi przez obiążenie.
WERKSITZ pokryte imitacją skóry są zgodne z DIN 53160: odporne na: płyny dezynfekujące, krew, mocz, ślinę, pot.
a jednocześnie stymulują właściwą postawę ciała w każdej pozycji. Ergonomiczne siedzisko i oparcia zapewniają korzystny rozkład nacisku i komfort. Wszystkie materiały nadają się do mycia i są odporne na środki dezynfekujące. Pozycje siedziska można łatwo regulować, za pomocą kilku szybkich ruchów. Element regulujący jest funkcjonalnie rozmieszczony i łatwy w użyciu. Chromowane wykończenie, regulacja wysokości poprzez kolumnę gazową, aluminiowa pięcioramienna podstawa z kółkami blokowanymi przez obiążenie.
WERKSITZ pokryte imitacją skóry są zgodne z DIN 53160: odporne na: płyny dezynfekujące, krew, mocz, ślinę, pot.
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 660 mm |
| Materiał: | Sztuczna skóra |
| Min. Wysokość siedziska: | 510 mm |
| Numer artykułu producenta: | 102633 |
| Typ: | GMP |
| Wysokość siedziska: | 510 ... 660 mm |