Typ WERKSTAR Regulacja wys. 495 - 640 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4670969
Informacje dot. produktu "Typ WERKSTAR Regulacja wys. 495 - 640 mm"
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 640 mm |
| Materiał: | PUR pianka integralna |
| Min. Wysokość siedziska: | 495 mm |
| Numer artykułu producenta: | 103326 |
| Typ: | WERKSTAR |
| Wysokość siedziska: | 495 ... 640 mm |