Szybkozłączki, seria Sixtube™, acetolowe
Treść:
1
Numer produktu:
4662933
Informacje dot. produktu "Szybkozłączki, seria Sixtube™, acetolowe"
Szybkozłączki zapewniają szybką blokadę do sześciu niezależnych przyłączy dla mediów płynnych. Zawory odcinające mogą być stosowane w złączach, ale nie we wtykach. Kciukiem, za pomocą przycisku odblokowującego, można jednocześnie rozłączyć sześć przewodów. Złącza wykorzystywane są m.in.: w systemach pakowania, jako regulatory pneumatyczne, w komarach powietrznych, w produkcji półprzewodników, w urządzeniach pomiarowych oraz zmiękczających wodę.
Główne elementy, zawór odcinający (biały) i przycisk odblokowujący (turkusowo zielony) wykonano z acetalu. Sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału Buna-N.
Główne elementy, zawór odcinający (biały) i przycisk odblokowujący (turkusowo zielony) wykonano z acetalu. Sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału Buna-N.
- Możliwe rozłączanie jedną ręką
- Zintegrowane złącza do szybkiego montażu krótkich instalacji do sześciu przyłączy
- Z zaworem odcinającym
| Ciśnienie robocze bar: | 6.9 bar |
|---|---|
| Długość: | 47.8 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | Acetal |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | SXFD1701 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 82 °C |
| Ø wewn. przyłącza: | 1/16", 1,6 mm |