Szybkozłączki, seria Sixtube™, acetolowe
Treść:
1
Numer produktu:
4662935
Informacje dot. produktu "Szybkozłączki, seria Sixtube™, acetolowe"
| Ciśnienie robocze bar: | 6.9 bar |
|---|---|
| Długość: | 27.9 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | Acetal |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | SXM4201 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 82 °C |
| Ø wewn. przyłącza: | 1/16", 1,6 mm |