Szczotka, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4666199
Informacje dot. produktu "Szczotka, PP"
Szczotka uniwersalna, odpowiednia do prawie wszystkich rodzajów zabrudzeń. Szczotka posiada mocne włosie przednie, które rozluźnia uporczywy brud i cięższe zanieczyszczenia, podczas gdy miękkie włosie tylne zbiera drobne cząstki.
- Miękka i twarda szczecina
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 31945 |
| Szerokość: | 610 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 610 x 70 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |

