Miotły, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4666189
Informacje dot. produktu "Miotły, PP"
- Materiał: PP, poliester, stal nierdzewna
- Miękkie włosie
- Do usuwania drobnych zanieczyszczeń
- Bezpieczne dla żywności
- Do kodowania barwnego
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 65 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 31995 |
| Szerokość: | 610 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 610 x 65 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |

