Szalki Petriego, PS, z naniesioną siatką
Treść:
396
Numer produktu:
6052163
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego, PS, z naniesioną siatką"
Odpowiednie do hodowania grzybów, bakterii i innych mikroorganizmów. Szalki kontaktowe (z naniesioną siatką) do zastosowań, np. w środowiskach szpitalnych (tylko do prowadzenia badań naukowych), jak i w biologii żywności i przemyśle farmaceutycznym. Wszystkie szalki sprawdzają się w automatycznych dozownikach, gdyż są zupełnie płaskie i mają uniwersalną wysokość.
| Maks. Objętość robocza: | 6.0 ml |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 240541 |
| Objętość robocza: | 6.0 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122101 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 67 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Ø: | 67 mm |