Szalki kwadratowe do hodowli bakterii i drożdży
Treść:
16
Numer produktu:
6076793
Informacje dot. produktu "Szalki kwadratowe do hodowli bakterii i drożdży"
Kwadratowe szalki Thermo Scientific™ Nunc™ BioAssay są dostępne na podstawie umowy GSA/VA tylko dla klientów rządu federalnego. Umożliwiają wykonywanie dużej liczby badań w zakresie klonowania, hodowli bakterii, grzybów i dyfuzji agaru.
| Głębokość: | 245 mm |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 225 ml |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 240835 |
| Objętość robocza: | 225 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 245 mm |
| UNSPSC: | 41-12-21-07 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 245 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |