Szafy ognioodporne na butle z gazem serii G90
Treść:
1
Numer produktu:
6260435
Informacje dot. produktu "Szafy ognioodporne na butle z gazem serii G90"
- colour: grey RAL 7035
- exhaust air connection (NW75) on top of the cabinet
- adjusting aids to compensate for uneven floor
- lead-through points for pipes, sensors etc. in the ceiling of the cabinet
- complete with mounting rails, rolling ramp, bottle retainer with ratchet straps
- Approved and safe
- labelling in accordance with EN 14470-2, fire resistance of 90 minutes
- GS approved
| Ciężar: | 278 kg |
|---|---|
| Do butli gazowych: | 2 x 10 l |
| Głębokość wewnętrzna: | 425 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 615 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Numer artykułu producenta: | 30689-001-30691 |
| Rodzaj substancji niebezpiecznej: | Gazy |
| Szerokość wewnętrzna: | 445 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 598 mm |
| Typ: | G90.145.060 |
| Wersja obudowy: | Szafka na butle gazowe |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 445 x 425 x 1,246 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 598 x 615 x 1,450 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1246 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1450 mm |