Szafy ognioodporne na butle z gazem serii G90 Do 2 butli o poj. 10 l
Treść:
1
Numer produktu:
4678134
Informacje dot. produktu "Szafy ognioodporne na butle z gazem serii G90 Do 2 butli o poj. 10 l"
- kolor: szary RAL 7035
- przyłącze powietrza wylotowego (NW75) w górnej części szafy
- możliwość regulacji w celu kompensacji nierówności podłogi
- punkty przelotowe dla rur, czujników itp. w górnej części szafy
- w komplecie szyny montażowe, rampa rolkowa, uchwyt na butelki z paskami zapadkowymi
- Zatwierdzone i bezpieczne
- oznakowanie zgodne z normą EN 14470-2, odporność ogniowa 90 minut
- dopuszczenie GS
| Ciężar: | 369 kg |
|---|---|
| Do butli gazowych: | 2 x 50 l |
| Głębokość wewnętrzna: | 425 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 615 mm |
| Kolor drzwi: | Biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 30678-885-30682 |
| Rodzaj substancji niebezpiecznej: | Gazy |
| Szerokość wewnętrzna: | 477 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 598 mm |
| Wersja obudowy: | Szafka na butle gazowe |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 477 x 425 x 1,858 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 598 x 615 x 2,050 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1858 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 2050 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |