Szafy bezpieczeństwa, drzwi harmonijkowe, S-PHOENIX Vol. 2-90
Treść:
1
Numer produktu:
7639691
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa, drzwi harmonijkowe, S-PHOENIX Vol. 2-90"
- Zapewniają bezpieczne przechowywanie szkodliwych materiałów
- Zgodne z normą EN 14470-1, ognioodporność do 90 min
- Posiadają znak GS
- Zewnętrzna obudowa wykonana z blachy stalowej, wnętrze odporne chemicznie
- Drzwi harmonijkowe, redukcja zajmowanego miejsca gdy drzwi są otwarte
- Możliwe jest otwarcie obu drzwi jedną ręką (AGT)
- System unieruchamiania drzwi w standardzie
- System automatycznego zamykania drzwi (TSA) po 60 s. Sygnał akustyczny i wizualny przed rozpoczęciem zamykania
- Drzwi zamykane na klucz (możliwość zintegrowania z automatycznym systemem zamykania)
- Regulacja spodu w przypadku nierównego podłoża
- Przyłącze powietrza wylotowego (NW 75) w suficie szafy
Modele S90.196.120.FDAC i S90.196.060.FDAC z półkami:
Regulowana wysokość półek (co 32 mm), nośność maks. 75 kg (ciężar równo rozłożony),wanienka gromadząca, oraz wanienka z wkładką perforowaną lubjej brak. Zbiornik ściekowy: 33 L (w szafach o szer. 1200 mm), 22 L (w szafach o szer. 600 mm).
Modele S90.196.120.FDAC i S90.196.060.FDAC z szufladami:
Duża pojemność, optymalna maksymalizacja przestrzeni, idealne do przechowywania pojemników o poj. < 5 L.
Szafy o szer. 1200 mm: automatyczne zamykanie drzwi w przypadku pożaru, nośność maks. 60 kg (ciężar równo rozłożony), poj. 30 L.
Szafy o szer. 600 mm: automatyczne zamykanie drzwi, nośność maks. 25 kg (ciężar równo rozłożony), poj. 5 L.
Inne modele szaf bezpieczeństwa dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 288.5 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 616 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Numer artykułu producenta: | 30235-001-30250 |
| Szerokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 596 mm |
| Typ: | S90.196.60FDAC |
| Wersja obudowy: | Szafa wysoka |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 450 x 450 x 1,742 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 596 x 616 x 1,968 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1742 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1968 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |