Szafy bezpieczeństwa K-PHOENIX-90
Treść:
1
Numer produktu:
6259719
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa K-PHOENIX-90"
Do łącznego przechowywania łatwopalnych i agresywnych materiałów niebezpiecznych w laboratoriach, zgodnie z normą EN 14470-1
Model K90.196.120.MF.FWAS w kolorze jasnoszarym (RAL 7035), wyposażenie wnętrza z 6x szuflada, 1x zbiornik ściekowy (blacha stalowa malowana proszkowo), 6x wysuwana półka (melamina / PP)
- Szafa wysoka z drzwiami skrzydłowymi i składanymi z systemem blokady otwarcia drzwi
- Badane zgodnie z normą EN 14470-1
- Odporność ogniowa 90 minut (typ 90)
- Test GS
- Dwa w jednym: 2 przedziały (oddzielone pionowo) pozwalają na przechowywanie łatwopalnych cieczy i agresywnych chemikaliów w jednej szafce
- Solidna konstrukcja i długowieczność: obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo, elementy zabezpieczające montowane poza szafą dla zwiększenia ochrony przed korozją
- Przyjazne dla użytkownika i bezpieczne drzwi składane, system blokady drzwi otwartych (standard), wygodne i bezpieczne wyjmowanie lub wkładanie naczyń
- Kontrola dostepu: drzwi zamykane na klucz (możliwość integracji z automatycznym systemem zamykania)
- Łatwe poziomowanie: regulacja podpór w celu wyrównywania nierówności podłogi
- Wentylacja: zintegrowane kanały powietrzne ze złaczami (DN 75) do podłaczenia do wyciagów wentylacyjnych
Model K90.196.120.MF.FWAS w kolorze jasnoszarym (RAL 7035), wyposażenie wnętrza z 6x szuflada, 1x zbiornik ściekowy (blacha stalowa malowana proszkowo), 6x wysuwana półka (melamina / PP)
| Ciężar: | 541 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 522 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 617 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Numer artykułu producenta: | 30333-001-30337 |
| Opis: | Szafa bezpieczeństwa, część lewa: 3 półki, 1 wkład perforowany, 1 zbiornik ściekowy, część prawa: 4 półki wysuwane |
| Szerokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1197 mm |
| Typ: | K90.196.120.MF.FWAS |
| Wersja obudowy: | Szafa wysoka |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 450 x 522 x 1,742 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,197 x 617 x 1,969 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1742 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1969 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |