Szafka ścienna | Opis: 2 drzwi, 1 półka
Treść:
1
Numer produktu:
4658960
Informacje dot. produktu "Szafka ścienna | Opis: 2 drzwi, 1 półka"
| Głębokość: | 366 mm |
|---|---|
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba półek: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 307-00053 |
| Szerokość: | 600 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 600 x 366 x 480 mm |
| Wysokość: | 480 mm |
| Zamykany: | Tak |