Szafka ścienna | Opis: 2 przesuwnych szklanych drzwi, 1 półka
Treść:
1
Numer produktu:
4658957
Informacje dot. produktu "Szafka ścienna | Opis: 2 przesuwnych szklanych drzwi, 1 półka"
| Głębokość: | 350 mm |
|---|---|
| Liczba drzwi: | 2 |
| Liczba półek: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 307-00027 |
| Szerokość: | 1500 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,500 x 350 x 630 mm |
| Wysokość: | 630 mm |
| Zamykany: | Tak |