Systemy próżniowe select
Treść:
1
Numer produktu:
4665353
Informacje dot. produktu "Systemy próżniowe select"
| Głębokość: | 418 mm |
|---|---|
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 12 mbar |
| Natężenie przepływu: | 2.0 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 20733150 |
| Próżnia końcowa: | 7 mbar |
| Szerokość: | 243 mm |
| Typ: | PC 510 select |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 243 x 418 x 457 mm |
| Wysokość: | 457 mm |