Systemy próżniowe, chemoodporne, PC 3001 VARIO® select, ze skraplaczem Peltronic®
Treść:
1
Numer produktu:
4669248
Informacje dot. produktu "Systemy próżniowe, chemoodporne, PC 3001 VARIO® select, ze skraplaczem Peltronic®"
Systemy próżniowe VARIOpro zapewniają precyzyjną i ciągłą kontrolę próżni. Kompaktowy rozmiar i mały ciężar systemów sprawiają, że praca w laboratorium staje się wygodna. Regulacja prędkości przepływu pompy umożliwia redukcję energii i mniejsze zużycie części mechanicznych, co zapewnia długi okres eksploatacji membrany. System PC 3001 współpracuje z chemoodporną pompą membranową MD 1C; skraplacz Peltronic® umiejscowiony na wylocie pompy jest wysoce wydajny. Zapewnia ok. 100% odzysk rozpuszczalników bez użycia zewnętrznych czynników chłodzących.
Zakres dostawy: System próżniowy PC 3001 VARIO® select ze skraplaczem Peltronic®, gotowy do użycia, wraz z instrukcją obsługi.
Przewody zasilania elektrycznego należy zamawiać osobno!
Zakres dostawy: System próżniowy PC 3001 VARIO® select ze skraplaczem Peltronic®, gotowy do użycia, wraz z instrukcją obsługi.
Przewody zasilania elektrycznego należy zamawiać osobno!
| Ciężar: | 11.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 4 mbar |
| Natężenie przepływu: | 2 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 20700245 |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Szerokość: | 370 mm |
| Typ: | PC 3001 VARIO® select EKP |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 370 x 300 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |