Systemy próżniowe i pompy membranowe, chemoodporne | Typ: MZ 2C NT + AK + EK
Treść:
1
Numer produktu:
4670445
Informacje dot. produktu "Systemy próżniowe i pompy membranowe, chemoodporne | Typ: MZ 2C NT + AK + EK"
| Głębokość: | 326 mm |
|---|---|
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 12 mbar |
| Natężenie przepływu: | 2.0 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 20732602 |
| Próżnia końcowa: | 7 mbar |
| Szerokość: | 243 mm |
| Typ: | MZ 2C NT + AK + EK |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 243 x 326 x 402 mm |
| Wysokość: | 402 mm |