Systemy pomp próżniowych LABOPORT® SR 820 G / SR 840 G
Treść:
1
Numer produktu:
4686732
Informacje dot. produktu "Systemy pomp próżniowych LABOPORT® SR 820 G / SR 840 G"
System pomp próżniowych, składający się z chemicznie odpornej membranowej pompy próżniowej, płyty bazowej i dwóch kolb separacyjnych po stronie ssącej i ciśnieniowej, przeznaczony do filtracji, odgazowywania płynów, zasysania koncentratów odśrodkowych i pieców próżniowych. Głowica pompy wykonana z PTFE oraz membrana pokryta PTFE sprawiają, że systemy próżniowe są odpowiednie dla agresywnych / korozyjnych gazów i oparów.
- 100 % bezolejowy transfer
- Wysoki poziom kompatybilności z oparami i kondensatem
- Zintegrowany zawór balastowy gazu
- 3-kolorowy wskaźnik stanu (praca / stand-by / błąd)
- Zintegrowana regulacja prędkości obrotowej
- Start przy najwyższym podciśnieniu pompy
- Możliwość modułowej rozbudowy
| Ciężar: | 13.1 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 274 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 100 W |
| Natężenie przepływu: | 34 l/min |
| Numer artykułu producenta: | U325240/315995 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | ID 10 mm |
| Podłączenie po stronie ssącej: | ID 8 ... 9,5 mm |
| Próżnia końcowa: | 6 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 299 mm |
| Typ: | U SR 840 G |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 299 x 274 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Zasilanie: | 115 V |