Systemy pomp próżniowych LABOPORT® SC 820 G / SC 840 G
Treść:
1
Numer produktu:
4686317
Informacje dot. produktu "Systemy pomp próżniowych LABOPORT® SC 820 G / SC 840 G"
Systemy pomp próżniowych składające się z chemicznie odpornej membranowej pompy próżniowej, płyty bazowej, separatora po stronie ssącej, wysokowydajnego skraplacza po stronie ciśnieniowej oraz sterownika próżniowego do wyparek obrotowych, destylacji i pieców próżniowych. Automatyczne, dokładne rozpoznanie i monitorowanie punktu wrzenia za pomocą zintegrowanej funkcji rampy.
- Wysokie wskaźniki odzysku
- Bezprzewodowy sterownik przez Bluetooth umożliwiający bezpieczną obsługę z zewnątrz zamkniętych dygestoriów
- Łatwe, intuicyjne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego i pokrętła
- Zintegrowany zawór balastowy gazu
- Cztery tryby pracy
- Zintegrowany regulator prędkości
- Zgodność z dyrektywą ATEX (Ex) II 3/-G Ex h IIB+H2 T3 Gc tylko w atmosferze wewnętrznej
| Ciężar: | 13.35 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 260 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 60 W |
| Natężenie przepływu: | 20 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 329849/338082 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | ID 10 mm |
| Podłączenie po stronie ssącej: | ID 8 ... 9,5 mm |
| Próżnia końcowa: | 6 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 347 mm |
| Typ: | SC 820 G |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 347 x 260 x 416 mm |
| Wysokość: | 416 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |