Systemy odwróconej osmozy, serii Ultra Clear™ RO EDI
Treść:
1
Numer produktu:
4667956
Informacje dot. produktu "Systemy odwróconej osmozy, serii Ultra Clear™ RO EDI"
Aby uzyskać najwyższy poziom jakości wody, sprawdzone systemy Ultra Clear™ RO zostały ulepszone poprzez dodanie komory elektronicznej dejonizacji. Dzięki temu stosowanie na wylocie dodatkowych dejonizatorów usuwających materię nieorganiczną nie jest już wymagane.
Parametry:
Właściwości:
Parametry:
- Oporność wł. powyżej 17 MΩ x cm (0,07 µS/cm)
- TOC <5do 20ppb przy nominalnej wydajności komory odwróconej osmozy
- Typowa oporność wł. wody oczyszczonej <0,07 µS/cm
Właściwości:
- Przygotowanie czystej wody do prostych analiz, laboratoryjnych urządzeń myjących, autoklawów oraz do systemów wody ultraczystej
- Stopień redukcji bakterii/pirogenów >99%
- Kompletny, gotowy do podłączenia system, osprzęt pozwalający na powiększenie zbiorników zasilających w razie konieczności (np. zbiorniki Ultra Clear™ RO o poj. 30, 60 i 80 l)
- Regulator sterowany przez menu, dostępny interfejs RS232
- Jakość wody surowej i oczyszczonej jest pokazywana na wyświetlaczu
| Specyfikacja | |
| Moc znamionowa: | 200 / 300 W |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 420 x 520 mm |
| Indeks koloidalny (SDI): | 3 |
| Ciśn. wody dostarczanej: | od 2 do 6 bar (od 0,1 do 5 bar dla Ultra Clear™ RO EDI 10) |
| Przewodność wejściowa: | 1400 µS/cm |
| Ciężar: | 32 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0.1 ... 5 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 420 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 5 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 0.1 bar |
| Numer artykułu producenta: | W3T441749 |
| Przewodność: | ﹤ 0.07 µS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 340 mm |
| Typ: | Ultra Clear™ RO EDI 20 |
| Wartość TOC: | ﹤ 30 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 420 x 530 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 20 l/h |