Systemy odwróconej osmozy, serii Ultra Clear™ RO
Treść:
1
Numer produktu:
4667957
Informacje dot. produktu "Systemy odwróconej osmozy, serii Ultra Clear™ RO"
Różne modele o wydajnościach od 20 do 100 l/h, które dostarczają czystą wodę w ilości od 100 do 2400 l/dobę. Dzięki specjalnej kontrukcji membran systemy te cechuje duża oszczędność energii zapewniająca wydajną i ekonomiczną pracę.
Właściwości:
Właściwości:
- Przygotowanie czystej wody do prostych analiz, laboratoryjnych urządzeń myjących, autoklawów oraz do systemów wody ultraczystej
- Stopień zatrzymania bakterii / pirogenów > 99%
- Nowoczesna konstrukcja, łatwa w konserwacji i obsłudze
- Modułowe przemywanie dla zapewnienia długiego okresu eksploatacji
- Kompletny, gotowy do podłączenia system, osprzęt pozwalający na powiększenie zbiorników zasilających w razie konieczności (np. zbiorniki Ultra Clear™ RO o poj. 30, 60 i 80 l)
- Monitoring przewodności np. na potrzeby wtórnego procesu wymiany jonowej
- Regulator sterowany przez menu, dostępny interfejs RS232
- Ultra Clear™ RO DI zawiera moduł do resztkowego odsalania wody
- Jakość wody surowej i oczyszczonej pokazywana jest na wyświetlaczu
| Specyfikacja: | |
| Tempo retencji soli: | 96-98 % |
| Przewodność resztkowa, Ultra Clear™ RO DI: Stopień zatrzymania bakterii / pirogenów: | 0,1 µS/cm 99% |
| Moc: Przewodność wejściowa: Indeks koloidalny SDI: | 200/300 W 2000 µS/cm 3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys): | 340 x 420 x 520 mm |
| Ciśn. dostarcznej wody: | 2 do 6 bar |
| Ciężar: | 32 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0.1 ... 5 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 420 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 5 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 0.1 bar |
| Numer artykułu producenta: | W3T441746 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 340 mm |
| Typ: | Ultra Clear™ RO 30 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 420 x 530 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 30 l/h |