Systemy oczyszczania wody, Barnstead™ Pacific™ TII
Treść:
1
Numer produktu:
9535542
Informacje dot. produktu "Systemy oczyszczania wody, Barnstead™ Pacific™ TII"
System Thermo Scientific Pacific Barnstead TII zapewnia ultraczystą wodę (1 - 10 MOhm) ASTM typ II dla typowego zapotrzebowania do 200 l/dzień. Poprzez połączenie różnych technologii oczyszczania, takich jak obróbka wstępna, odwrócona osmoza, wymienniki jonowe, adsorpcja i opcjonalna lampa UV, Pacific TII produkuje czystą wodę (ASTM typ II), która spełnia najwyższe standardy jakości, takie jak ASTM II, CAP, ISO 3696, CLSI i destylat Bi. Pacific TII jest odpowiedni do montażu na stole lub ścianie. Dostępne są trzy wielkości zbiorników 30 l, 60 l lub 100 l, które pasują do zakresu wydajności permeatu 7, 12 i 20 l/h. W każdej chwili możliwa jest modernizacja systemu, a tym samym zwiększenie wydajności dla rosnącego zapotrzebowania na czystą wodę. Idealny do zasilania systemów wody ultraczystej, analizatorów klinicznych, przygotowania odczynników/rozcieńczeń i ogólnej analizy chemicznej.
Właściwości produktu:
Opcjonalny dozownik ręczny z elastyczną linią obiegową do dozowania wody w odległości do 3 m. Zestaw zawiera filtr końcowy 0,2 µm.
Właściwości produktu:
- Woda zasilająca (np. woda wodociągowa) jest wstępnie oczyszczana za pomocą membrany odwróconej osmozy. Dzięki wkładowi z czystą wodą i opcjonalnej jednostce UV woda typu II jest tymczasowo przechowywana w zbiorniku magazynującym. Opcjonalna recyrkulacja wody za pomocą zintegrowanej pompy zapewnia stałą, optymalną jakość wody
- Elastyczny i kompaktowy system laboratoryjny do opcjonalnego montażu na stole laboratoryjnym lub z wbudowanym uchwytem montażowym na ścianie
- Prosta i ekonomiczna wymiana materiałów eksploatacyjnych dzięki oddzielnie wymienialnym, zaawansowanym technologicznie wkładom
- Na wyświetlaczu 4-liniowym można w prosty sposób ustawić i sprawdzić wiele parametrów roboczych, takich jak wartości graniczne, cykle płukania, wskazanie objętości zbiornika w %
- Chroniony kodowo system operacyjny oraz wysoce precyzyjny monitoring przewodności zgodnie z USP umożliwiają dokumentację zgodną z wymaganiami GLP
- Dodatkowy ciśnieniowy układ wspomagający na zbiorniku wody ultraczystej do zasilania urządzeń znajdujących się za nim (np. autoklawów, zmywarek, analizatorów)
- Zakres dostawy obejmuje wszystkie niezbędne materiały do natychmiastowego użytku: Zintegrowany uchwyt ścienny, membrana odwróconej osmozy, wkład czystej wody, reduktor ciśnienia i lampa UV (dla Pacific TII UV)
Opcjonalny dozownik ręczny z elastyczną linią obiegową do dozowania wody w odległości do 3 m. Zestaw zawiera filtr końcowy 0,2 µm.
| Parametry wody oczyszczonej | |
| Ciśnienie pracy systemu: | od 2 do 6 bar |
| Dopuszczalna temp. otoczenia: | od +2 do +35°C |
| Przewodność: | od 0,067 do 0,1 µS/cm (przy 30 ppm CO2 w wodzie zasilającej) |
| Oporność właściwa w 25°C: | od 15 do 10 MΩ x cm |
| Eliminacja bakterii, pirogenów: | 99% |
| TOC: | 30 ppb |
| Złącze: | RS 232 |
| Specyfikacja | |
| Zasilanie: | 90 - 240 V, 50/60 Hz |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 613 mm |
| Przyłącze wody zasilającej: | Wąż 1,5 m, o śred. zewn. 8 mm i gwincie wewn. R 3/4" |
| Przyłącze wody brudnej: | 1/4" lub wąż o śred. zewn. 8 mm (2 m) |
| Moc: | 0,08 kW |
| Ciężar: | 25 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50132131 |
| Rodzaj wody produktu: | Typ II |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 372 mm |
| Typ: | Pacific TII 7 UV |
| Wartość TOC: | ﹤30 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 613 mm |
| Wysokość: | 613 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V |
| Zdolność pobierania: | 7 l/h |