Systemy do wody ultraczystej stopnia ASTM Type I, Barnstead™ MicroPure™
Treść:
1
Numer produktu:
9535829
Informacje dot. produktu "Systemy do wody ultraczystej stopnia ASTM Type I, Barnstead™ MicroPure™"
System Thermo Scientific Barnstead MicroPure wytwarza wodę ultraczystą (18,2 MO, 0,055 µS/cm) zgodnie z ASTM typ I, przy typowym zapotrzebowaniu do 15 l/dzień. Wszystkie systemy MicroPure spełniają wymagania międzynarodowych norm ASTM (typ I), ISO 3696 (typ 1), ASTM D1193 i CLSI-CLRW. Szereg innowacyjnych opcji rozbudowy, takich jak lampa UV o długości fali 185/254 nm oraz ultrafiltry z możliwością płukania wstecznego o natężeniu przepływu do 0,6 l/min, zapewniają optymalne zasilanie we wszystkich zastosowaniach analitycznych i badawczych.
Systemy MicroPure są gotowe do natychmiastowego użycia, dostarczane z: reduktorem ciśnienia, filtrem końcowym, wkładem z wodą ultraczystą.
Cechy produktu:
UF = z modułem ultrafiltracji, UV = z modułem fotooksydacji UV (185/254 nm), UF/UV = z modułem ultrafiltracji i fotooksydacji (185/254 nm)
Systemy MicroPure są gotowe do natychmiastowego użycia, dostarczane z: reduktorem ciśnienia, filtrem końcowym, wkładem z wodą ultraczystą.
Cechy produktu:
- Wstępnie oczyszczona woda zasilająca (np. odwrócona osmoza, destylacja, woda demineralizowana) jest oczyszczana przez wkład filtracyjny i opcjonalne jednostki UV / UF do produkcji wody ultra czystej
- Kompaktowy system laboratoryjny do opcjonalnego montażu na stole laboratoryjnym lub na ścianie
- Prosta i ekonomiczna wymiana materiałów eksploatacyjnych dzięki łatwo dostępnej pokrywie serwisowej i wkładom do regeneracji z szybkozłączkami i oraz AquaStop
- Obrotowy wyświetlacz/klawiatura do ustawiania i sprawdzania wszystkich parametrów roboczych i wydajnościowych, takich jak wartości graniczne dla bardzo czystej wody
- Systemy MicroPure ST dostarczane ze zintegrowanym zbiornikiem 6 l do użytku mobilnego w laboratorium. Zbiornik ten zapewnia dostarczanie wody zasilającej z wodą wstępnie oczyszczoną.
| Specyfikacja | |
| Prędkość poboru: Ciśnienie pracy systemu: Dopuszczalna temp.: Przewodność: | do 1 l/min od 2 do 6 bar od +2 do +35°C 0,055 µS/cm |
| Oporność wł. w 25°C: | 18,2 MΩ x cm |
| Wartość TOC w ppb (modele z lampą UV): Wartość TOC w ppb (modele bez lampy UV): | 1 - 5 10 |
| Zawartość bakterii: Zawartość cząstek 0,2 µm/ml: | 1 cfu/ml 1 |
| Endotoksyny (modele UF): | 0,001 EU/ml |
| Moc: | 0,06 kW |
| Zasilanie: | 90-240 V, 50/60 Hz, automatyczna regulacja napięcia do 24 V |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): Wym. dla modeli ze zbiornikiem (szer. x gł. x wys.): | 305 x 300 x 545 mm 305 x 400 x 545 mm |
UF = z modułem ultrafiltracji, UV = z modułem fotooksydacji UV (185/254 nm), UF/UV = z modułem ultrafiltracji i fotooksydacji (185/254 nm)
| Ciśnienie: | 2 ... 6 bar |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 400 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 2 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50132372 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩxcm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 305 mm |
| Typ: | MicroPure UF/UV-ST |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 305 x 400 x 545 mm |
| Wysokość: | 545 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 1 l/min |