Systemy do oczyszczania wody, Barnstead™ Pacific™ RO
Treść:
1
Numer produktu:
9535532
Informacje dot. produktu "Systemy do oczyszczania wody, Barnstead™ Pacific™ RO"
Systemy do oczyszczania wody Thermo Scientific Barnstead Pacific RO, działające na zasadzie odwróconej osmozy produkują czystą wodę w ilości 20 - 200 L dziennie. Wykorzystują wodę kranową. Przeznaczone do codziennych aplikacji laboratoryjnych w tym: płukania szklanych naczyń laboratoryjnych, zasilania autoklawów, łaźni wodnych, inkubatorów i systemów do wody ultraczystej, przygotowywania mediów, buforów i odczynników. Do gromadzenia i dozowania wody oczyszczonej wykorzystywane są zbiorniki polietylenowe o poj. 30/60/100 L.
Właściwości produktu:
Kompaktowa konstrukcja umożliwia umieszczenie systemów na blacie lub powieszenie na ścianie w laboratorium. Prosta aktualizacja systemu uwzględnia ew, przyszłe wymagania dotyczące czystej wody
Wiarygodne: Urządzenia kontrolowane mikroprocesorowo zaprojektowane do ciągłego monitorowania parametrów krytycznych. Możliwość zaprogramowania docelowego wypełnienia zbiornika w miarę potrzeb. Automatyczna pętla zapewnia recyrkulację podczas dłuższych przestojów.
Łatwe w obsłudze: Rezystywność/przewodność oraz status aktywnego trybu pracy ("production", "stand-by", "cleaning") są wyświetlane na dużym panelu ciekłokrystalicznym. Poziom napełnienia zbiornika wskazywany jest w %. Parametry systemu chronione kodem, zapobiegającym niepożądanej lub przypadkowej zmianie ustawień.
Zintegrowany miernik parametrów wody zasilającej:Dobra jakość wody zasilającej jest niezbędna w celu uzyskania prawidłowych parametrów wody czystej i zapewnienia dłuższej żywotności wkładów.
Dokumentacja zgodna z GLP: System zapisuje błędy i alarmy urządzenia, które mogą być gromadzone przez okres 4 tygodni. Opcjonalnie istnieje możliwość podłączenia urządzenia do drukarki poprzez złącze RS 232. Zastosowanie miernika przewodności o stałej komóki 0,16 cm-1 zapewnia precyzyjne pomiary.
Wstępne oczyszczanie wody w systemach RO: Systemy wyposażone w dwa 10" (25,4 cm) wkłady z filtrami o śred. porów 5 µm, wypełnione aktywnym węglem, w celu zatrzymania cząstek o wielkości >5 µm i ochrony przed wysokim stężeniem chloru oraz stabilizator twardości wody wiążący wapń i zapobiegający jego wytrącaniu.
Bezpieczne przechowywanie oczyszczonej wody: Zbiornik wykonany z czystego PE. Stożkowe dno umożliwia łatwe czyszczenie, dezynfekcję i całkowite opróżnianie pojemnika.
Opcjonalnie dostępny elastyczny dozownik o zasięgu do 3 m. Zestaw obejmuje filtr końcowy 0,2 µm.
Właściwości produktu:
Kompaktowa konstrukcja umożliwia umieszczenie systemów na blacie lub powieszenie na ścianie w laboratorium. Prosta aktualizacja systemu uwzględnia ew, przyszłe wymagania dotyczące czystej wody
Wiarygodne: Urządzenia kontrolowane mikroprocesorowo zaprojektowane do ciągłego monitorowania parametrów krytycznych. Możliwość zaprogramowania docelowego wypełnienia zbiornika w miarę potrzeb. Automatyczna pętla zapewnia recyrkulację podczas dłuższych przestojów.
Łatwe w obsłudze: Rezystywność/przewodność oraz status aktywnego trybu pracy ("production", "stand-by", "cleaning") są wyświetlane na dużym panelu ciekłokrystalicznym. Poziom napełnienia zbiornika wskazywany jest w %. Parametry systemu chronione kodem, zapobiegającym niepożądanej lub przypadkowej zmianie ustawień.
Zintegrowany miernik parametrów wody zasilającej:Dobra jakość wody zasilającej jest niezbędna w celu uzyskania prawidłowych parametrów wody czystej i zapewnienia dłuższej żywotności wkładów.
Dokumentacja zgodna z GLP: System zapisuje błędy i alarmy urządzenia, które mogą być gromadzone przez okres 4 tygodni. Opcjonalnie istnieje możliwość podłączenia urządzenia do drukarki poprzez złącze RS 232. Zastosowanie miernika przewodności o stałej komóki 0,16 cm-1 zapewnia precyzyjne pomiary.
Wstępne oczyszczanie wody w systemach RO: Systemy wyposażone w dwa 10" (25,4 cm) wkłady z filtrami o śred. porów 5 µm, wypełnione aktywnym węglem, w celu zatrzymania cząstek o wielkości >5 µm i ochrony przed wysokim stężeniem chloru oraz stabilizator twardości wody wiążący wapń i zapobiegający jego wytrącaniu.
Bezpieczne przechowywanie oczyszczonej wody: Zbiornik wykonany z czystego PE. Stożkowe dno umożliwia łatwe czyszczenie, dezynfekcję i całkowite opróżnianie pojemnika.
Opcjonalnie dostępny elastyczny dozownik o zasięgu do 3 m. Zestaw obejmuje filtr końcowy 0,2 µm.
| Parametry wody oczyszczonej | |
| Ciśnienie pracy systemu: | 2 do 6 bar |
| Eliminacja bakterii i cząstek: | 99% |
| Usuwanie składników nieorganicznych: | 98% |
| Specyfikacja | |
| Zasilanie: | 90-240 V, 50 Hz, złącze gumowe 1,8 m |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 603 mm |
| Przyłącze wody zasilającej: | Wąż 1,5 m, o śred. zewn. 8 mm i gwincie wewn. R 3/4" |
| Przyłącze wody brudnej: | 1/4" lub wąż o śred. zewn. 8 mm (2 m) |
| Moc: | 0,1 kW |
| Ciężar: | 21 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1.5 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1.5 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50132386 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 372 mm |
| Typ: | Pacific RO 7 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 603 mm |
| Wysokość: | 603 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 7 l/h |