System wody czystej i ultraczystej Barnstead™ LabTower™ EDI, ASTM I i II
Treść:
1
Numer produktu:
9535856
Informacje dot. produktu "System wody czystej i ultraczystej Barnstead™ LabTower™ EDI, ASTM I i II"
Bezpośrednia droga od wody z kranu do wody czystej (> 1 MOhm) i ultraczystej (18,2 MOhm).
Zaopatrzenie laboratorium w wodę do 200 litrów dziennie. Thermo Scientific Barnstead LabTower EDI to modułowy system wody ultraczystej opracowany specjalnie do funkcjonalnej i ekonomicznej produkcji wody czystej i ultraczystej. Łącząc różne technologie uzdatniania, takie jak oczyszczanie wstępne, odwrócona osmoza, elektrodejonizacja, moduł wody ultraczystej i lampa UV, LabTower EDI wytwarza wodę ultraczystą, która przekracza nawet najwyższe standardy jakości, takie jak ASTM I, CAP, ISO 3696, CLSI i aqua purificata. Najnowocześniejszy mikroprocesorowy system sterowania, 100-litrowy zbiornik czystej wody z opróżnianiem resztkowym, pompa ciśnieniowa i recyrkulacja zbiornika są już w standardzie. Zamontowany na kółkach, kompaktowy i stylowy LabTower EDI jest idealnym źródłem czystej i ultraczystej wody dla każdego laboratorium. Wszystkie systemy LabTower EDI są dostarczane do natychmiastowego użycia z: Wkładem wody ultraczystej, membraną RO, filtrem wstępnego oczyszczania RO (filtr 5 µm i stabilizator twardości wody), modułem EDI, lampą UV, filtrem końcowym 0,2 µm i reduktorem ciśnienia.
Zaopatrzenie laboratorium w wodę do 200 litrów dziennie. Thermo Scientific Barnstead LabTower EDI to modułowy system wody ultraczystej opracowany specjalnie do funkcjonalnej i ekonomicznej produkcji wody czystej i ultraczystej. Łącząc różne technologie uzdatniania, takie jak oczyszczanie wstępne, odwrócona osmoza, elektrodejonizacja, moduł wody ultraczystej i lampa UV, LabTower EDI wytwarza wodę ultraczystą, która przekracza nawet najwyższe standardy jakości, takie jak ASTM I, CAP, ISO 3696, CLSI i aqua purificata. Najnowocześniejszy mikroprocesorowy system sterowania, 100-litrowy zbiornik czystej wody z opróżnianiem resztkowym, pompa ciśnieniowa i recyrkulacja zbiornika są już w standardzie. Zamontowany na kółkach, kompaktowy i stylowy LabTower EDI jest idealnym źródłem czystej i ultraczystej wody dla każdego laboratorium. Wszystkie systemy LabTower EDI są dostarczane do natychmiastowego użycia z: Wkładem wody ultraczystej, membraną RO, filtrem wstępnego oczyszczania RO (filtr 5 µm i stabilizator twardości wody), modułem EDI, lampą UV, filtrem końcowym 0,2 µm i reduktorem ciśnienia.
- Wysokowydajny moduł odwróconej osmozy w połączeniu z modułem EDI i wkładem wody ultraczystej
- Pobieranie wody ultraczystej typu 1 przez dozownik z filtrem końcowym bezpośrednio w systemie
- Czysta woda typu 2 może być pobierana ze zintegrowanego 100-litrowego zbiornika i jest idealna do urządzeń laboratoryjnych, takich jak autoklawy lub zmywarki
- Zbiornik jest wyposażony we wskaźnik objętości zbiornika w procentach, stożkowy spust dolny do 100% opróżniania resztek i recyrkulację jakościową za pomocą lampy UV w celu zapewnienia jakości wody w zbiorniku. Opcjonalne opcje rozbudowy, takie jak sterylny przelew, sterylne napowietrzanie + adsorber CO2, system rur zanurzeniowych UV o długości fali 254 nm chronią przed odkażaniem i rozwojem bakterii
- Indywidualna regulacja objętości przechowywanej w zbiorniku za pomocą jednostki sterującej
- Laboratoryjne monitorowanie i dokumentacja są możliwe nie tylko dzięki wysoce precyzyjnemu, kompensowanemu temperaturowo monitorowaniu przewodności zgodnie z USP 30 (645) z dokładnym wyświetlaniem temperatury, ale także dzięki bezpotencjałowemu stykowi i interfejsowi RS-232 z opcją podłączenia zewnętrznej drukarki danych - opcjonalnie dostępne są dokumenty walidacyjne i kwalifikacyjne
- Wybór dwóch systemów o wydajności 15 lub 30 litrów na godzinę
- Opcjonalny ręczny dozownik z 3-metrowym elastycznym przewodem cyrkulacyjnym do zdalnego dozowania wody. Zestaw zawiera filtr końcowy 0,2 µm
| Ciężar: | 58 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 580 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50132395 |
| Pojemność zbiornika: | 100 l |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩxcm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I/Typ II |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 450 mm |
| Typ: | LabTower EDI 15 |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 450 x 580 x 1,500 mm |
| Wysokość: | 1500 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 1,5 l/min |