System oczyszczania wody czystej i ultraczystej Barnstead™ Smart2Pure™ Pro UV/UF, ASTM I i II
Treść:
1
Numer produktu:
4672598
Informacje dot. produktu "System oczyszczania wody czystej i ultraczystej Barnstead™ Smart2Pure™ Pro UV/UF, ASTM I i II "
Kompaktowy system przekształca wodę wodociągową w wodę ultraczystą (ASTM typ I) i czystą (ASTM typ II) poprzez wkłady filtracyjne i jednostki UV/UF. Zintegrowana pompa recyrkulacyjna i sterylny filtr wentylacyjny chronią przed skażeniem i zapewniają jakość wody w zbiorniku.
Opcjonalnie dostępny jest dozownik ręczny z przewodem o długości 3 m.
- Montaż na stanowisku laboratoryjnym lub na ścianie
- Czujnik przecieków
- Komunikat ostrzegawczy o konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych
- Łatwe czyszczenie dzięki dolnemu wylotowi i dużemu otworowi
- Odchylany wyświetlacz z uproszczonym interfejsem użytkownika
- Parametry systemu chronione kodem
- Zestaw zawiera filtr końcowy 0,1 µm
Opcjonalnie dostępny jest dozownik ręczny z przewodem o długości 3 m.
| Ciężar: | 22 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50157873 |
| Pojemność zbiornika: | 30 l |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I/Typ II |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 305 mm |
| Typ: | Smart2Pure Pro 16 UV/UF |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 305 x 300 x 545 mm |
| Wysokość: | 545 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 1 l/min |