System elektroporacji Gemini Twin Wave X2, Kompletny system
Treść:
1
Numer produktu:
4687931
Informacje dot. produktu "System elektroporacji Gemini Twin Wave X2, Kompletny system"
Urządzenia Gemini Twin Wave to systemy, które mogą generować zarówno fale prostokątne, jak i fale o wykładniczym rozkładzie. Idealnie nadają się do wszystkich wymagań dotyczących elektroporacji. Kombinacja fal pozwala na łatwą i efektywną elektroporację komórek eukariotycznych i prokariotycznych w kuwetach lub płytkach za pomocą jednego urządzenia. Komórki prokariotyczne zazwyczaj dobrze reagują na impulsy fali wykładniczej, podczas gdy komórki eukariotyczne są najbardziej efektywnie transfekowane przy użyciu impulsów fali prostokątnej.
Dostarczona kopuła bezpieczeństwa łączy się z generatorem, aby bezpiecznie dostarczyć impulsy elektryczne o wysokim napięciu do kuwet. Jednocześnie można poddać elektroporacji do dwóch kuwet.
Zakres dostawy: Generator Gemini X2, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
- Duży, przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym
- Uniwersalna elektroporacja do transfekcji komórek in vitro, in vivo, in ovo i form przylegających
- Wstępnie ustawione protokoły obejmują najbardziej powszechne typy komórek eukariotycznych i prokariotycznych
- Protokoły definiowane przez użytkownika: protokoły mogą być dodawane i modyfikowane bez ograniczeń
- Funkcje bezpieczeństwa: Kontrola odporności przed impulsem, ochrona przed łukiem elektrycznym i przerwanie impulsu nadprądowego
- Protokoły danych przechowują parametry wszystkich dostarczonych impulsów dla celów kontroli jakości i rozwiązywania problemów
- Przechowywanie ponad 1000 protokołów
Zakres dostawy: Generator Gemini X2, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety
| Impuls zaniku wykładniczego | |
| Pojemność Tryb LV: | 25 ... 3275 µF |
| Pojemność Tryb HV: | 10, 25, 35, 50, 60, 75, 85 µF |
| Rezystancja Tryb LV: | 25 ... 1575 Ω |
| Rezystancja Tryb HV: | 50 ... 1575 Ω |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls: | 1 ... 2 (w zależności od limitu amplitudy urządzenia) |
| Odstępy między impulsami: | 5 ... 30 s |
| Impuls fali prostokątnej | |
| Pojemność Tryb LV: | 3775 µF |
| Pojemność Tryb HV: | 85 µF |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls pojedyncza próbka: | 1 ... 99 impulsów na próbkę |
| Wielokrotny impuls płytka: | 1 ... 10 impulsów na próbkę |
| Długość impulsu Tryb LV: | 10 µs ... 999 ms |
| Długość impulsu Tryb HV: | 10 ... 600 µs |
| Odstępy między impulsami: | 0.1 ... 10 s |
| Czas ładowania Tryb LV: | |
| Czas ładowania Tryb HV: |
| Ciężar: | 7.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 216 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. voltage HV mode: | 3000 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. voltage HV mode: | 505 V |
| Min. voltage LV mode: | 5 V |
| Numer artykułu producenta: | 452040 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 286 mm |
| Typ: | Gemini Twin Wave X2 |
| Voltage HV mode: | 505 ... 3,000 V |
| Voltage LV mode: | 5 ... 500 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 286 x 216 x 324 mm |
| Wysokość: | 324 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |