System elektroporacyjny Gemini Twin Wave X2, system HT
Treść:
1
Numer produktu:
4687935
Informacje dot. produktu "System elektroporacyjny Gemini Twin Wave X2, system HT"
Urządzenia Gemini Twin Wave to systemy, które mogą generować zarówno fale prostokątne, jak i fale o wykładniczym rozkładzie. Idealnie nadają się do wszystkich wymagań dotyczących elektroporacji. Kombinacja fal pozwala na łatwą i efektywną elektroporację komórek eukariotycznych i prokariotycznych w kuwetach lub płytkach za pomocą jednego urządzenia. Komórki prokariotyczne zazwyczaj dobrze reagują na impulsy fali wykładniczej, podczas gdy komórki eukariotyczne są najbardziej efektywnie transfekowane przy użyciu impulsów fali prostokątnej.
Za pomocą dostarczonego urządzenia HT-200 do obsługi płytek można przetwarzać 96-dołkowe płytki do elektroporacji. Urządzenie do obsługi płytek dostarcza pojedynczy impuls do dołków na płytce, wykorzystując parametry ustawione w generatorze.
Zakres dostawy: Generator Gemini X2, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety, uchwyt do płytek HT-200, płytka do elektroporacji o szczelinie 2 mm i 4 mm.
- Duży, przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym
- Uniwersalna elektroporacja do transfekcji komórek in vitro, in vivo, in ovo i form przylegających
- Wstępnie ustawione protokoły obejmują najbardziej powszechne typy komórek eukariotycznych i prokariotycznych
- Protokoły definiowane przez użytkownika: protokoły mogą być dodawane i modyfikowane bez ograniczeń
- Funkcje bezpieczeństwa: Kontrola odporności przed impulsem, ochrona przed łukiem elektrycznym i przerwanie impulsu nadprądowego
- Protokoły danych przechowują parametry wszystkich dostarczonych impulsów dla celów kontroli jakości i rozwiązywania problemów
- Przechowywanie ponad 1000 protokołów
Zakres dostawy: Generator Gemini X2, kopuła bezpieczeństwa, kuwety do elektroporacji 1 mm / 2 mm / 4 mm (po 10 sztuk), stojak na kuwety, uchwyt do płytek HT-200, płytka do elektroporacji o szczelinie 2 mm i 4 mm.
| Impuls zaniku wykładniczego | |
| Tryb pojemnościowy LV: | 25 ... 3275 µF |
| Pojemnościowy tryb pracy HV: | 10, 25, 35, 50, 60, 75, 85 µF |
| Tryb LV rezystancji: | 25 ... 1575 Ω |
| Opór w trybie HV: | 50 ... 1575 Ω |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls: | 1 ... 2 (w zależności od limitu amplitudy urządzenia) |
| Odstępy między impulsami: | 5 ... 30 s |
| Impuls fali prostokątnej | |
| Pojemnościowy tryb pracy HV: | 85 µF |
| Napięcie Tryb LV: | 5 ... 500 V |
| Napięcie Tryb HV: | 505 ... 3000 V |
| Wielokrotny impuls pojedyncza próbka: | 1 ... 99 impulsów na próbkę |
| Płytka z wieloma impulsami: | 1 ... 10 impulsów na próbkę |
| Długość impulsu Tryb LV: | 10 µs ... 999 ms |
| Długość impulsu Tryb HV: | 10 ... 600 µs |
| Odstępy między impulsami: | 0.1 ... 10 s |
| Czas ładowania Tryb LV: | |
| Czas ładowania Tryb HV: |
| Ciężar: | 7.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 216 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. voltage HV mode: | 3000 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. voltage HV mode: | 505 V |
| Min. voltage LV mode: | 5 V |
| Numer artykułu producenta: | 452044 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 286 mm |
| Typ: | Gemini Twin Wave X2 |
| Voltage HV mode: | 505 ... 3,000 V |
| Voltage LV mode: | 5 ... 500 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 286 x 216 x 324 mm |
| Wysokość: | 324 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |