Suszarki próżniowe Vacutherm™ VT 6000 M, płaszcz grzejny
Treść:
1
Numer produktu:
9883511
Informacje dot. produktu "Suszarki próżniowe Vacutherm™ VT 6000 M, płaszcz grzejny"
Do delikatnego jak również szybkiego podgrzewania oraz wygrzewania substancji wrażliwych oraz komponentów elektronicznych a także produktów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz biochemicznych. Analogowy wskaźnik ciśnienia, zawór kulowy ze stali nierdzewnej do kontroli próżni, zawór wentylacji powietrzem, złącze gazu obojętnego z zabezpieczeniem ciśnieniowym do przepłukiwania komory oraz nierdzewne złącza próżniowe.
Ciepło jest prowadzone poprzez półki do próbki. Półki są demontowalne. Kontroler Kelvitron®.
W pełni autonomiczna stacja próżniowa Vacucenter dostępna jest do suszarki 6060 oraz 6130. Możliwy jest wybór pomiędzy 3 modelami pomp próżniowych.
- Komora kwadratowa wykonana ze stali nierdzewnej (1.4571), elektropolerowanej, giętej
- Uszczelka w drzwiach z silikonu
- Małe króćce próżniowe (DN 25 KF) ulokowano z tyłu obudowy
- W standardzie zabezpieczenie nadtemperaturowe (klasa 2)
W pełni autonomiczna stacja próżniowa Vacucenter dostępna jest do suszarki 6060 oraz 6130. Możliwy jest wybór pomiędzy 3 modelami pomp próżniowych.
| Ciężar: | 82 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 371 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 570 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Moc znamionowa: | 1700 W |
| Numer artykułu producenta: | 51014539 |
| Pojemność nominalna: | 53 l |
| Próżnia końcowa: | 0.01 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 415 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 744 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+15 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | +15 °C |
| Typ: | VT 6060 M |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 415 x 371 x 345 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 744 x 570 x 576 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 345 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 576 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |