Suszarki, PC, Mini do napełnienia gazem
Treść:
1
Numer produktu:
7629763
Informacje dot. produktu "Suszarki, PC, Mini do napełnienia gazem"
Suszarki firmy SICCO są odpowiednie do przechowywania i suszenia produktów wrażliwych na wilgoć, przy użyciu żelu krzemionkowego. Gazoszczelne drzwi chronią zawartość przed zanieczyszczeniami z atmosfery. Kontrolowane środowisko wewnątrz suszarek jest idealne do przechowywania materiałów referencyjnych, próbek, wzorców metalograficznych, tytoniu oraz próbek DNA.
Suszarki Mini Premium zawierają 2 półki i higrometr. Podstawa na antypoślizgowych, gumowych nóżkach.
Dwa przyłącza gazu napełniającego z zaworami zwrotnymi i wężami
Suszarki Mini Premium zawierają 2 półki i higrometr. Podstawa na antypoślizgowych, gumowych nóżkach.
- Drzwi z uszczelką
- Wytrzymałe
- Przezroczyste, nietłukące komory wykonane z poliwęglanu
- Duży kąt otwarcia drzwi
- Lekkie, odpowiednie do transportu
- Możliwość ustawienia jeden na drugim
- Suszarka w poręcznym, zamykanym pojemniku (w zestawie)
| Ciężar: | 0.9 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 180 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 214 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PC |
| Min. odporność na temperaturę: | -35 °C |
| Numer artykułu producenta: | V 1849-06 |
| Odporność na temperaturę: | -35 ... 70 °C |
| Pojemność nominalna: | 6.2 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 212 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 221 mm |
| Typ: | Basic |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 212 x 180 x 162 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 221 x 214 x 183 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 162 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 183 mm |