Półki do eksykatorów Mini
Treść:
1
Numer produktu:
6257175
Informacje dot. produktu "Półki do eksykatorów Mini"
V 1860-75: wykonane z PMMA, przezroczyste
V 1860-77: wykonane z przewodzącego PE, czarne
V 1860-77: wykonane z przewodzącego PE, czarne
| Głębokość: | 178 mm |
|---|---|
| Materiał: | PMMA |
| Numer artykułu producenta: | V 1860-75 |
| Szerokość: | 211 mm |
| Typ: | V1860-75 |
| UNSPSC: | 41123006 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 211 x 178 x 2 mm |
| Wysokość: | 2 mm |