Suszarka laboratoryjna OVEN 125 control dry
Treść:
1
Numer produktu:
4663261
Informacje dot. produktu "Suszarka laboratoryjna OVEN 125 control dry"
Wydajna suszarka z szybkim nagrzewaniem i dokładną regulacją temperatury gwarantują powtarzalne wyniki. Dzięki bardzo dobrej izolacji ma duże wnętrze o pojemności 125 litrów w stosunku do całkowitej objętości. Taka budowa pozwala na zmniejszenie emisji nieprzyjemnych zapachów, obniża koszty eksploatacji oraz zapewnia doskonałą jednorodność temperatury.
Zakres dostawy: Piekarnik z 2 półkami i certyfikatem kalibracji w temperaturze 160 °C
- Elektronicznie regulowana wentylacja
- Funkcja blokady klawiszy
- Timer 1 min ... 100 dni
- Regulowany limit temperatury
- Złącze USB
- Na maksymalnie 6 półek
- Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej
- Możliwe otwieranie drzwi do temperatury max 180°
- Suszarka control dry z wymuszonym obiegiem do 300 °C
- Suszarka z recyrkulacją powietrza z automatycznym wyłączaniem wentylatora
- Obieg powietrza regulowany w 10 krokach
- Zegar czasu rzeczywistego
- Ogrannicznik temperatury TWB (zgodnie z DIN 12880)
- Podświetlane wnętrze
- Port dostępu z tyłu urządzenia do wprowadzenia dodatkowych sond i czujników
- Złącze RS 232
- Bezpośrednie zapisywanie danych na pamięci USB
- Złącze na dodatkowy czujniktemperatury (możliwe wyświetlanie i sterowanie)
- 2 duże wyświetlacze TFT
Zakres dostawy: Piekarnik z 2 półkami i certyfikatem kalibracji w temperaturze 160 °C
| Ciężar: | 82 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 450 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 650 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 2500 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020003990 |
| Pojemność nominalna: | 125 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 550 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 700 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | OVEN 125 control dry |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 550 x 450 x 525 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 700 x 650 x 825 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 525 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 825 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |