Stopery cyfrowe, 200 Delta E
Treść:
1
Numer produktu:
9262530
Informacje dot. produktu "Stopery cyfrowe, 200 Delta E"
- 65 zapisów pamięci z oszacowaniem, szybkie przełączenie między ekranem operacyjnym a pamięcią
- Duży, czytelny wyświetlacz LCD, 2,5 cala, wys. czcionki 7 mm
- Wskaźnik stanu baterii
- Okna funkcyjne Lap, Short Lap i czasu rzeczywistego. Data oraz wstępny wybór czasu pośredniego
- Funkcja "Mode"
- Przycisk pamięć / wyświetlanie
- Krokomierz (1 do 300 kroków / min)
- Funkcję odliczania czasu
- Funkcja odliczania czasu i stopera mogą być używane jednocześnie
| Baterii/akumulatora: | 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 85 g |
| Czas trwania: | 9 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 19 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 245.1946-00 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | DELTA E 200 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 19 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |