Stojaki do zamrażarek, klasyczne, ze stali nierdzewnej, do pudełek o wysokości 50 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654461
Informacje dot. produktu "Stojaki do zamrażarek, klasyczne, ze stali nierdzewnej, do pudełek o wysokości 50 mm"
Stojaki mogą być używane ze wszystkimi modelami zamrażarek. Do zabezpieczenia krioboxów służy pręt blokujący.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 14 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE21430 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 140 x 775 mm |
| Wysokość: | 775 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |
| Z krioboxami: | Nie |