Stelaże do zamrażarek skrzyniowych
Treść:
1
Numer produktu:
4654494
Informacje dot. produktu "Stelaże do zamrażarek skrzyniowych"
Stelaże, wykonane ze stali nierdzewnej, do stosowania w zamrażarkach skrzyniowych. Na pudełka o wym. do 136 x 136 mm.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 4 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE21475 |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 140 x 630 mm |
| Wysokość: | 630 mm |
| Wysokość pudełka: | 150 mm |