Stojak podłogowy
Treść:
1
Numer produktu:
6266990
Informacje dot. produktu "Stojak podłogowy"
| Dla szerokości rolki: | 420 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 750 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | 60955-00 |
| Szerokość: | 560 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 560 x 750 x 1,030 mm |
| Wysokość: | 1030 mm |