Wspornik ścienny
Treść:
1
Numer produktu:
6266991
Informacje dot. produktu "Wspornik ścienny"
| Dla szerokości rolki: | 420 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 590 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | 60961-00 |
| Szerokość: | 550 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 550 x 590 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |