Stojak na probówki Ependorfa, PP
Treść:
2
Numer produktu:
6289108
Informacje dot. produktu "Stojak na probówki Ependorfa, PP"
- Numeracja pozycji dla ułatwienia pracy i identyfikacji
- Wykonane z wysokiej jakości polipropylenu (PP) dla odporności chemicznj i fizycznej
- Stabilne w temperaturze od -86°C do 121°C
- Autoklawowalne (121°C, 20 min)
- Laboratoryjny środek czyszczący dla łatwego mycia
- Przechowywanie w stosach umożliwiające oszczędność miejsca
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla naczyń: | 0,5 ml |
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 48 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -86 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0030119800 |
| Odporność na temperaturę: | -86 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |