Stojak na probówki Ependorfa, PP
Treść:
2
Numer produktu:
6289112
Informacje dot. produktu "Stojak na probówki Ependorfa, PP"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 36 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -86 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0030119843 |
| Odporność na temperaturę: | -86 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |