Stojak na probówki Ependorfa, PP, dla probówki 5 ... 50 ml
Treść:
2
Numer produktu:
6289111
Informacje dot. produktu "Stojak na probówki Ependorfa, PP, dla probówki 5 ... 50 ml"
- Numeracja pozycji dla ułatwienia pracy i identyfikacji
- Wykonane z wysokiej jakości polipropylenu (PP) dla odporności chemicznj i fizycznej
- Stabilne w temperaturze od -86 °C do 121 °C
- Autoklawowalne (121 °C, 20 min)
- Laboratoryjny środek czyszczący dla łatwego mycia
- Przechowywanie w stosach umożliwiające oszczędność miejsca
- Dla probówki 6 x 5/15 ml i 6 x 50 ml
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 12 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -86 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0030119835 |
| Odporność na temperaturę: | -86 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |