: Stereo-zoom-microscope digital set ODC 832, 5 MP, CMOS 1/2.5", USB 3.0 (14.2 - 101.2 FPS)
Treść:
1
Numer produktu:
6315573
Informacje dot. produktu ": Stereo-zoom-microscope digital set ODC 832, 5 MP, CMOS 1/2.5", USB 3.0 (14.2 - 101.2 FPS)"
| Ciężar: | 5.5 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CMOS 1/2,5" |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 285 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 5 MP |
| Kąt nachylenia rury: | 35° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 76 mm |
| Min. odległość międzygałkowa: | 52 mm |
| Numer artykułu producenta: | OZP 558T241 |
| Odległość międzygałkowa: | 52 ... 76 mm |
| Okulary powiększające: | HSWF 10x/ 23 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,6x ... 5,5x |
| Szerokość: | 330 mm |
| Typ: | OZP 558T241 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 285 x 470 mm |
| Wysokość: | 470 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Złącza: | WLAN, USB 2.0, HDMI, SD (15 ... 30 FPS) |