: Stereo zoom microscope. 0,6-5,5. HSWF10x23. LED
Treść:
1
Numer produktu:
4657882
Informacje dot. produktu ": Stereo zoom microscope. 0,6-5,5. HSWF10x23. LED"
| Ciężar: | 4.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 285 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 35° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 76 mm |
| Min. odległość międzygałkowa: | 52 mm |
| Numer artykułu producenta: | OZP 556 |
| Odległość międzygałkowa: | 52 ... 76 mm |
| Okulary powiększające: | HSWF 10x/ 23 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,6x ... 5,5x |
| Szerokość: | 330 mm |
| Typ: | OZP 556 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 285 x 470 mm |
| Wysokość: | 470 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |