Stelaż, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9404071
Informacje dot. produktu "Stelaż, HDPE"
- Prostokątna ramka z drutu stalowego do worków z polietylenu (22 x 28 cm, grubość 0,018 mm)
- Pokryta łatwą do czyszczenia żywicą epoksydową w kolorze pomarańczowym
- Dopasowana pokrywka z polipropylenu
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 85 mm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | H13193-1000 |
| Szerokość: | 127 mm |
| UNSPSC: | 47121700 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 127 x 85 x 216 mm |
| Wysokość: | 216 mm |