Rejestratory temperatury i wilgotności, testo 175-H1
Treść:
1
Numer produktu:
6242911
Informacje dot. produktu "Rejestratory temperatury i wilgotności, testo 175-H1"
2-kanałowe rejestrratory temperatury i wilgotności z zewnętrzną sondą wilgotności (NTC/pojemnościowa)
- Profesjonalny, długoterminowy monitoring temperatury i wilgotności w pomieszczeniach roboczych i magazynach
- Szybki czas reakcji, dzięki zastosowaniu zewnętrznej sondy wilgotności
| Specyfikacja | |
| Czujnik: | NTC do temp. / pojemnościowy do wilgotności |
| Kanały: | 2 x wewn. |
| Jednostki: | °C, °F, %rF, %RH, °Ctd, g/m3 |
| Zakres pomiaru: | -20 do +55°C -40 do +50°Ctd 0 do 100% RH |
| Dokładność ± 1 cyfra: | ±2%RH (2 do 98% RH) +0.03% RH/K ±0.4°C (-20 do +55°C) |
| Rozdzielczość: | 0.1°C, 1% RH |
| Trwałość baterii (w temp. 25°C): | 3 lata (przy 15 min czasach pomiaru) |
| Temp. pracy / przechowywania: | -20 do +55°C |
| Wymiary: | 149 x 53 x 27 mm |
| Baterie: | 3 x AlMn AAA lub Energizer |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 54 |
| Cykl pomiarowy: | 10 s - 24 h |
| Pamięć: | 1 milion mierzonych wartości |
| Oprogramowanie: | ComSoft Basic 5 ComSoft Professional 4 ComSoft CFR 21 część 11 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 130 g |
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 27 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05721754 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 53 mm |
| Temperatura: | -20 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | testo 175-H1 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 53 x 27 x 149 mm |
| Wysokość: | 149 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |